Profesjonalne usługi zwalczania pluskwy

W Twoim mieszkaniu zalęgły się pluskwy łóżkowe? Wówczas konieczna jest dezynsekcja, ponieważ pluskwy – szczególnie ze względu na swoją naturę, mogą być niezwykle uciążliwe i niebezpieczne dla człowieka. Przede wszystkim przez swoje ugryzienia potrafią wywoływać reakcje alergiczne na skórze oraz zakłócać sen. Samodzielna likwidacja pluskiew jest zazwyczaj nieskuteczna ze względu na mnogość kryjówek oraz dużą odporność na środki owadobójcze. W związku z tym warto zwrócić się o pomoc do firm zajmujących się tego typu usługami. Najlepiej zlecić zwalczanie pluskwy domowej profesjonalistom. Wykonują oni swoją pracę kompleksowo, dodatkowo obejmując ją gwarancją, a także dobierając odpowiednią metodę walki z tymi szkodnikami. Do usuwania pluskiew należy podejść z rozwagą. Samica potrafi złożyć nawet kilka jaj dziennie. Istnieje wiele sposobów dezynfekcji pluskwy. Pomoc doświadczonych specjalistów w tym zakresie przyczyni się do szybkiego zauważenia efektów wykonywanych działań. Przeprowadzona przez ekspertów likwidacja pluskiew to szansa na pozbycie się tych nieprzyjemnych gości raz na zawsze. Warto postawić na sprawdzone rozwiązanie!

Usuwanie pluskiew – co jest ważne?

Czas, jaki upływa od złożenia jaja do momentu wyklucia się larwy zależny jest od warunków otoczenia. W temperaturze pokojowej trwa to około 14 dni. Dlatego też po odkryciu pluskwy i przeprowadzeniu pierwszego zwalczania należy powtórzyć tę czynność w czasie od 14 do 21 dni. Ważne jest zastosowanie sprawdzonych metod, które pozwolą na jej skuteczne wyeliminowanie. Dobrze jest w takim wypadku zatrudnić odpowiednie osoby do dezynsekcji pluskwy. Fachowcy najlepiej zajmą się zwalczaniem tego szkodnika. Usuwanie pluskiew wymaga nie tylko odpowiedniej wiedzy, ale i silnych preparatów. Decydując się na nasze usługi, zyskujesz pewność dobrze zrealizowanego zlecenia. Niezależnie od tego, czy zależy Ci na zwalczeniu pluskwy domowej, czy pozbyciu się innych owadów – pomożemy Ci. Zachęcamy do telefonicznego kontaktu z przedstawicielami naszej firmy. Oferujemy zwalczanie pluskwy domowej skuteczną metodą zamgławiania ULV. Przy pomocy specjalnego, atestowanego opryskiwacza wydajnie i szybko uporamy się z wszystkimi szkodnikami. Z nami likwidacja pluskiew przebiegnie sprawnie i bezproblemowo. Wystarczy ułatwić nam pracę i zastosować się do poniższych zaleceń.

Jak przygotować się do zwalczania pluskiew metodą zamgławiania ULV?
  • umożliwić swobodny dostęp do wszystkich łóżek, żeby można je było odsunąć od ściany i nimi obracać,  
  • opróżnić komorę na pościel łóżka ze wszelkich rzeczy i pozostawić je na wierzchu,
  • odsunąć meble od ściany na około 30 cm, szczególnie te w najbliżej okolicy łóżek,
  • pozdejmować ze ścian wszystkie wiszące rzeczy (obrazy, zegary, plakaty itp.) i oprzeć o meble na podłodze,
  • pochować otwartą żywność do szafek/lodówek,
  • schować wszelkie osobiste przedmioty codziennego użytku oraz rzeczy mające kontakt z żywnością
  • odłączyć od zasilania sprzęty elektryczne,
  • ubrania wyprać w 60 stopniach po zabiegu lub pozostawić na wierzchu na czas dezynsekcji.

Efektywne zwalczanie pluskwy domowej

Szkodników tych należy szukać głównie w okolicach, w których śpimy. I właśnie od tego trzeba zacząć zwalczanie pluskwy domowej. Ich kryjówkami są ramy łóżek, zagięcia elementów materiałowych czy materace. Często można je znaleźć także w listwach przypodłogowych, ramach obrazów bądź na firanach. Nie dziwi nas również usuwanie pluskiew spod tapet, plakatów lub szczelin ścian. W bezpośredniej okolicy swoich schronień, jak np. tych w boazerii, zostawiają bardzo charakterystyczne czarne punkciki – są to odchody tych owadów. W porę zastosowany zabieg zwalczania pluskiew przy pomocy sprawdzonych metod to szansa na skuteczne pozbycie się ich na długi czas. Wyłącznie dzięki ekspertom w tej dziedzinie można je raz na zawsze wykluczyć z życia. Nie polecamy natomiast samodzielnej dezynsekcji pluskwy, ponieważ nie daje to gwarantowanych efektów i szkodniki mogą wrócić. Używamy specjalistycznych produktów, które nie są dostępne dla zwykłych użytkowników. Dlatego nie zwlekaj – skontaktuj się z nami już dziś!

Profesjonalna likwidacja pluskiew – doskonałe rozwiązanie problemu

Pluskwa domowa (Cimex lectularius) żywi się krwią ciepłokrwistych organizmów i jest pasożytem człowieka. Pokarm pobiera za pomocą aparatu gębowego kłująco-ssącego. Owad dorosły jest koloru czerwono-brązowego, długości 5-6 mm i szerokości 3-4 mm. Ciało jest silnie spłaszczone i owalne, zwęża się ku głowie. Larwy (nimfy), których jest 5 pokoleń, są koloru żółto-brązowego, czasem prawie przezroczyste, długości od 1 mm do 4,5 mm. Jaja tych szkodników są koloru mlecznobiałego, czasem prawie przezroczyste. Osiągają długość do 1 mm. Są ponadto pokryte kleistą substancją, dlatego potrafią przylepiać się do wszelkich powierzchni. Pozbycie się tych niewielkich insektów na własną rękę jest wyjątkowo trudne. Dlatego warto postawić na usługi proponowane przez naszych ekspertów, którzy szybko i sprawnie zdezynsekują nasz dom. Tylko profesjonalne zwalczanie pluskiew da długotrwałe efekty. W ten sposób można pozbyć się ich raz na zawsze.


W razie pytań

Cena od 250 zł za pierwszy zabieg i od 200 za drugi zabieg

Gwarancja 6 miesięcy